Poznaj niezwykły świat geografii z podręcznikiem od Nowej Ery

Natura, która nas otacza w drodze do szkoły, na wakacje lub podczas spacerów to przyjaciele, którzy spędzają z nami całe życie tutaj na ziemi. Dzięki niezwykłej różnorodności świata możemy się cieszyć fauną i florą najdalszych zakamarków naszej planety. Podręcznik “Oblicza geografii 1” wydawnictwa Nowa Era zawiera wiele ciekawostek, dzięki którym młody człowiek pozna swój dom, a także matkę naturę.

Nowa Era wydawnictwo przyjazne naturze

Jednym z najpopularniejszych wydawnictw działających na rynku Polskim jest Nowa Era. Wydaje ona podręczniki dla szkół podstawowych, liceów, a także techników. Dzięki zaangażowaniu, jakie wkłada w proces tworzenia książek, została nazwana jednym z najbardziej innowacyjnych wydawnictw w kraju. Zaufanie grona pedagogicznego oraz rodziców pozwala Nowej Erze publikować nowoczesne materiały multimedialne, dzięki którym młodzież oraz dzieci mogą doświadczać nauki w wyjątkowym wydaniu. Warto zaznaczyć, że Nowa Era jest młodym wydawnictwem, ponieważ powstała w 1992 roku, a mimo to odnosi sukcesy w swojej dziedzinie.

Geografia oczami młodych ludzi 

Dorośli mają ułatwione zadanie, ponieważ mogą podróżować bez ograniczeń po Polsce oraz świecie. Najmłodsi natomiast mogą zdobywać wiedzę poprzez naukę z podręcznika lub przez własne obserwacje. Podręcznik “Oblicza geografii 1 dostępne m.in. w TaniaKsiazka.pl” został opracowany przez Marka Więckowskiego oraz Romana Malarza.

Autorzy spróbowali wytłumaczyć w najprostszy sposób do zapamiętania zagadnienia związane z przedmiotem geografia. Dzięki infografikom oraz ciekawym ilustracjom podręcznik przybliża uczniom informacje o ukształtowaniu powierzchni ziemi, a także o zachodzących na niej procesach.

Podręcznik zachęca uczniów do odkrywania zakamarków naszego kraju oraz przygotowuje ich do egzaminów końcowych. Książkę można nabyć w sklepie internetowym wydawnictwa Nowa Era lub w księgarniach stacjonarnych. Warto zaznaczyć, że grono pedagogiczne może wyposażyć swoją bibliotekę w potrzebne materiały dydaktyczne do prowadzenia zajęć od Nowej Ery.